‘Gone Girl’ kap shifra të larta në Youtube

By

Një prej dueteve më të pritura të kohëve të fundit u publikua sot.

Ashtu edhe siç pritej, bashkëpunimi mes Florit dhe 2po2 në pak minuta nga publikimi është vulosur si një hit.

Përpos që po komentohet e pëlqehet shumë, projekti ka ecur shumë mirë edhe në Youtube.

Mbi 100.000 shikime janë regjistruar nga të dhënat e brendshme të kanalit në një periudhë prej dy orësh.

Ky sukses duket se e ka gëzuar reperin i cili përmes një postimi në rrjete sociale ka falemnderuar fansat për përkrahjen.

Me gjasë, ky është vetëm fillimi i një projekti që premton se do garoj fort për primatin e ndër më të suksesshmëve në diskografinë shqiptare për këtë fillimvit. /Prive.al/

franc

Artikuj të ngjashëm