Ky është vendi ku mund ta gjeni Genc Prelvukaj (FOTO)

By

Eni Koçi ka zbuluar vendin ku mund ta gjeni Genc Prelvukajn.

E fejuara e tij hyri në instastory për të postuar një fotografi të reperit në një librari teksa shikonte për një libër.

“Nëse do ta gjesh ku ndodhet Genci, ndalo gjithmonë tek librat, aty e gjen”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, Genci dhe Eni ka kohë që janë në lidhje dhe dashurinë e tyre e kurorëzuan edhe me fejesë gati një vit më parë.

Ata pritet të martohen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm