DO AND DON’T: FJOLLA MORINA VS. NORA ISTREFI

By

Përpos që janë kolege, Fjolla Morina dhe Nora Istrefi tashmë kanë dhe një të përbashkët. Ka disa muaj që të dyja po shijojnë shtatëzëninë e tyre.

Edhe pse për Fjollën, kjo nuk është hera e parë që bëhet nënë ekspozimin e shtatëzënisë këtë kohë e ka bërë shumë përmes seteve fotografike.

Por fotosesion ka publikuar edhe Nora Istrefi e cila për të parën herë ka shpalosur barkun e saj të rritur pa ndonjë veshje.

Nuk mund ta mohojmë që të dyja po duken shumë bukur por ajo që merr notë më pozitive është Nora e cila fokusin i ka lënë barkut të saj të fryrë e ndërsa Fjolla e ka ngarkuar fotografinë me rruaza e ombrrellën që të largojnë sytë nga shtatëzënia e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm