AKOMA DYSHONI PËR GETIN E MARINËN?! (FOTO)

By

Lideri i Babastars ka kohë që është shpërngulur në Shqipëri e një ndër arsyet ka qenë lidhja e re që ai ka krijuar atje me prezantuesen Marina Vjollca.

Prive muaj më parë ka raportuar për këtë marrëdhënie por që asnjëri nuk e ka konfirmuar.

Mirëpo pas disa kohësh Gazeta Express ka arritur ti fotografojë në plazhin e Durrësit të dy protagonistët.

Geti shihet me një bionde që të gjithë shënjestrat të dërgojnë drejt Vjollcës. Edhe pse ky portal ka realizuar këto fotografi ata akoma nuk janë të sigurtë që bëhet fjalë për prezantuesen.

Megjithatë  ka pasur shumë spekulime dhe mohime nga të dy palët zërat nuk po shuhen./Prive.al

geti marina 2 geti marina 3

Artikuj të ngjashëm