Djali i Gold Ag-së bëhet me Instagram (FOTO)

By

Në mesin e shumë bebeve të famshme në Instagram, tashmë është edhe djali i Gold Ag-së.

Këngëtari dhe gruaja e tij Ermira kanë vendosur që djalit të tyre t’i hapin llogari në rrjetin më të përdorur social.

Guerilin mund ta gjeni me emrin guerilagushi dhe deri tani numëron më shumë se 4 mijë ndjekës.

Aktualisht, në Instagramin e Guerilit janë dy foto me babanë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm