Djali i Gilit debuton në muzikë

By

Nuk thuhet kot se dardha pikon nën dardhë.

Në një familje muzikantësh, nuk kishte se si që djali i Gilit dhe Ilir Beranit të mos merrej me muzikë, ndonëse në zhanër krejtësisht të ndryshëm.

Redoni, ka publikuar këngën e tij të parë ‘Class’ e cila është në bashkëpunim.

Djali i vogël i çiftit të njohur duket se përgjatë karrierës së tij do të ndjekë rrymën hip-hop/rap teksa komentet e para të debutimit kanë qenë kryesisht pozitive.

Artikuj të ngjashëm