Djali i Elitës dhe Gjikos bëhet njëmuajsh, fotografia e tij do t’ju shkrijë zemrën

By

Djali i prezantueses Elita Rudi dhe reperit Gjiko, sot mbushi një muaj.

Ka qenë nëna e tij, ajo e cila ka postuar një fotografi të djalit në Instagram, duke shkruar:

“Buzëqeshja jote-Lumturia ime. Të don nana ♥️ ushqimi i shpirtit”.

Zëri është fëmija i parë i çiftit të famshëm i cili u martua vitin e kaluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm