Ky muaj nëntor është më i lumturi për Fifin

By

Fifi realizoi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

Një nga ata e pyeti nëse ku nëntor është më i mirë në krahasim me atë që kaloi. Në fakt, në nëntorin e kaluar këngëtarja ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother, një udhëtim ky që për këngëtaren pati të bukurat dhe të këqijat e veta.

“Ky është nëntori më i lumtur i jetës tem… besoj nëntori tjetër do të jetë akoma më i bukur”, u përgjigj këngëtarja.

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm