Ditëlindja e veçantë e Ardit Gjebreas

By

Gjatë viteve jemi mësuar ta shohim në fusha të ndryshme profesionale,si këngëtar,producent,kompozitor e prezantues.Mirëpo është kjo e fundit
është forma me të cilën jemi afeksionuar më së shumti me të.

Eshtë po,Ardit Gjebrea,ai i cili sot feston një ditë mjaft të veçantë,feston ditën e lindjes duke i mbushur kështu plot 53 vite jetë.

Padyshim që urimet për këtë ditë të vecantë do jenë të shumta,mirëpo ato që do peshojnë me shumë janë urimet që vijnë nga Joni dhe Ana, femijët e tij. Joni,djali,me anë të një imazhi të postuar e ka uruar të atin,duke iu referuar atij si një shok “Gëzuar shoku im më i mirë…”

Nga ana tjetër edhe vet prezantuesi nuk ka hezitur të hedh një foto tjetër ku shihet duke marrë buqet me përplot lule nga vajza e tij e vogël,Ana. “Momente, për të cilat vlen të jetosh” shkruan Arditi. Gjithashtu,dhe ne i themi gëzuar dhe i urojmë jetë të gjatë./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm