Ditë e veçantë për Adelina Ismailin

By

Sot ka festë në shtëpinë e Adelina Ismailit dhe bashkëshortit të saj Val Krasniqit.

Djali i tyre, Uliksi, feston gjashtëvjetorin e lindjes.

Të dy kanë postuar fotografi në rrjetet e tyre sociale për t’i treguar botës sa të bekuar janë me fëmijën e tyre, dhe për t’ia uruar ditëlindjen.

Edhe ne i bashkohemi postimit dhe i urojmë shumë vite Uliksit të vogël./Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm