Detajet e pazbuluara nga dasma e Gjikos me Elitën, i sjell PRIVE (VIDEO)

By

Reperi Gjiko dhe prezantuesja e njohur Elita, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, javën e kaluar.

Çifti u martua në një restorant shumë ekskluziv me rreth 700 të ftuar.

Mysafirët i argëtoi Edi Furra por aty pati edhe shumë surpriza të tjera të organizuara nga çifti për njëri-tjetrin.

Por, a e keni ditur çmimin e fustanit të Elita Rudit?

Prive ua sjell të gjitha detajet e pazbuluara nga kjo dasmë madhështore, përmes videos së mëposhtme.

Kujtojmë që çifti është në pritje të fëmijës së tyre të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm