Ditë e rëndësishme sot për Beatrix Ramosaj (FOTO)

By

Beatrix Ramosaj sot ka një ditë të veçantë pasi qenushja e saj Bella është bërë dyvjeçare.

Ajo ka bërë një kolazh me fotografi dhe video për të treguar se sa e rëndësishme është ajo për të.

Ndër të tjerash, Beatrix thotë se do të ishte e humbur pa të.

Më poshtë lexojeni urimin që ka bërë artistja dhe kënaquni me fotografitë e Bella’s./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bmfl1LHlrhj/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=35hnpzaezuh3

Artikuj të ngjashëm