Ronela tregon kush ia vendosi emrin (FOTO)

By

Ronela Hajati ka treguar kush ja ka vendosur emrin dhe çfarë kuptimi ka.

Përmes Instagramit, artistja ka treguar 10 sekrete të cilat mbase nuk i keni ditur më parë.

’Emrin ma ka vendosur babai. Ronela dmth ‘Rron Ela’, ka shkruar ajo.

Përveç tjerash, Ronela ka treguar se zëri i saj fshihet prapa xhingllës së Babastarsave të çdo fillimi të këngëve të tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm