Nera ka fjalë të mëdha për nusen e saj Arianën (FOTO)

By

Janë të shpeshta dedikimet drejt njëra-tjetrës.

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera dhe gruaja e Ermalit, Ariana, zakonisht postojnë fotografi së bashku në rrjetet sociale për të treguar dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

Njësoj ka bërë Nera edhe sot për nusen e saj.

Në një fotografi ku shihet e përqafuar me Arianen, Nera shkroi: “Në sytë e tu e shoh djalin tim Malin, të dua dashuri”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm