“Dimër” – kënga më e re nga Gena (VIDEO)

By

Përveç Vedat Ademit, këngë të re ka publikuar Gena.

Kënga quhet “Dimër” dhe është realizuar nga Gent Myftaraj.

Tekstin e ka shkruar Endri Mumajesi – Muma.

Ky projekt pason “Lot i ëmbël” që mblodhi miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm