Kështu tingëllon kënga e re e Dafinës (VIDEO)

By

Këngëtarja Dafina si duket po pergatitet që në sezonën e verës të jetë me aktive se asnjëherë më parë.

Bashkëpunimi me grupin Kaos arriti të jetë mjaft i sukseshem duke bërë kështu që kënga e tyre “Na” të grumbullojë një numër të madh të klikimeve dhe të jetë shumë e pëlqyer nga masa.

Ende pa shijuar suksesin e madh të kësaj kënge, Dafina  po pergatitet për lançimin e këngës së saj më të re e cila titullohet “Edhe njo”

E për të krijuar ide mbi projektin e saj më të ri ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në snapchat ku shihet dukja e saj dhe një sekuencë nga kënga më e re./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm