Dikush e kafshoi Beyonce në fytyre, revoltohen fansat e saj!

By

Emri i saj u lakua shumë së fundmi goxha si shumë online.

Dikush e kishte kafshuar në faqe gjatë në koncertin e bashkëshortit të saj në muajin dhjetor të vitit të kaluar dhe kjo punë u bë e madhe e fansat e saj u revoltuan.

Lajmin se kjo gjë kishte ndodhur në festën e Jay Z, e dha aktorja Tiffany Hadish, e cila kishte thënë se Beyonce është kafshuar nga dikush në atë mbrëmje.

Pals: Girls' Trip actress Tiffany started the drama when she told the April edition of GQ that music icon Beyonce was bit by a fellow reveler at a private after party following Jay Z's performance at The Forum in Los Angeles in December

Duhej zbuluar me patjetër se kush e kafshoi këngëtaren në fytyrë dhe menjëherë hetimet filluan.

Spekulimet kanë vazhduar, nga Rihanna e deri te aktorja amerikane Sanaa Lathan, e cila përmes një postimi në Twitter e ka mohuar ta ketë kafshuar në faqe këngëtaren e famshme. /Prive.al

Not it: Sanna broke her silence on Monday night, tweeting: 'Y'all are funny. Under no circumstances did I bite Beyonce and if I did it would've been a love bite'

 

Artikuj të ngjashëm