Kida po vjen në bashkëpunim ndërkombëtar?

By

Ka disa ditë që në rrjetet sociale qarkullon një fotografi e Kidës me Maitre Gims, artistin shumë të njohur në Francë dhe më tej.

Sipas disa llogarive që menaxhohen nga fansat e shumë të këngëtares, ajo po sjellë një këngë me artistin dhe projekti pritet të jetë hiti i këtij viti.

“Kida feat Maitre Gims, vjen së shpejti”, kështu shkruan në shumë postime të cilat tashmë kanë vërshuar Instagramin.

Nuk dihet ende nëse lajmi është i vërtetë apo jo, mirëpo ajo që dihet është se shumë shpejtë Kida sjellë një këngë pasi ditë më parë u parë në studion e K-Master./Prive.al

Artikuj të ngjashëm