Diellza Kolgeci – një nënë gjidhënëse, publikon imazhin e ëmbël (FOTO)

By

Ku ka më mirë se të jesh një nënëgjidhënëse…

Gjidhënia ka shumë veti të mira shëndetësore për fëmijën dhe këtë gjë po e shijon modelja e njohur Diellza Kolgeci, e cila u bë nënë ditë më parë.

Ajo solli në jetë vajzën e saj Helena, të cilën e ka me të dashurin e saj, basketbollistin e njohur Fisnik Rugova.

Diellza publikoi momentin e ëmbël, teksa ushqen vajzën me gji.

Edhe pse ajo ia mbuloi vajzës fytyrën, kjo fotografi na i mori zemrat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm