Kjo është surprizë: Butrint Imeri organizon festë për menaxherin e tij dhe e la pa fjalë

By

Ai qenka një organizator shumë i mirë dhe ne sapo e kuptuam. Këngëtari i njohur kosovar, Butrint Imeri, ka organizuar një surprizë të bukur për menaxherin e tij Denis Avdiun.

Në mesnatë, Butrinti e ka pritur atë tek hyrja e shtëpisë së tij për t’ia uruar ditëlindjen bashkë me shoqëri.

Ata ishin mbledhur të gjithë ndërsa shpërthejnë në gaz e urime, kur Denisi hyn në vendin ku po e prisnin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm