“Çka kemi faj ne?” – Vesa Smolica reagon ashpër!

By

Ka muaj që këngëtarja Vesa Smolica nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, por ajo është gjithmonë aktive, dhe afër ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi përmes një postimi në InstaStory, ajo ka reagur ashpër ndaj masave AntiCovid, dhe gjendjes aktuale që ndodhemi për shkak të pandemisë.

“Cka kemi faj ne të vaksinuarit, njejtë me u përball me masat si ata të pavaksinuar?”

“Cka kemi faj ne, qe ju keni pushu vikendit e s’kane funksionu sallat e vaksinimit, edhe pse ishim/jemi në gjendje kritike, dhe në anën tjetër bëhej thirrja për vaksinim. (Ne kundershtim me fjalët tuaja)”.

“Po shihemi në tetor se ju nevoitet me i hapë masat atëherë, shkak i fushatave zgjedhore si dikur”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm