Anita aktive në rrjet, ja fotografia që postoi

By

Prezantuesja Anita Muçaj ishte në vëmendje të medias dhe opinionit publik ditëve të fundit për një spekulim që lidhej me familjen.

Për mediat, Anita mohoi vërtetësinë e këtyre raportimeve duke deklaruar se “është në Durrës”.

Por, bashkëshortja e ish-Kryeministrit është kthyer në Kosovë.

Ajo ka thyer heshtjen në rrjete sociale duke u shfaqur në një sallon bukurie, në kurimin e imazhit të saj.

Fotografitë duket të jenë kundërpërgjigja më e mirë e Anitës për gjithë çfarë u përfol online. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm