Zbulohet reperi me të cilin po sjellë Gjiko këngë

By

Ditë më parë, Gjiko njoftoi në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin, se shumë shpejtë do publikojë një projekt puro hip hop në bashkëpunim me një reper.

Edhe pse artisti atë ditë nuk e zbuloi emri, ne po ju tregojmë tani.

Gjiko është bashkuar me Butën për këngën me titull “My Bro” për klipin e së cilës do të përkujdeset Imagine Films.

Gjithçka është realizuar në studion Redbox Entertainmet dhe ky projekt pritet të dalë gjatë ditëve në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm