Dhe më në fund, Luana dhe Krenari kapen teksa kërcejnë bashkë (FOTO)

By

Kësaj rradhe s’kanë ku t’i ikin paraqitjeve në rrjete sociale.

Me dhjetëra telefona LIVE nga dasma e Getoarit dhe Marinës, pa shmangshëm ishte që të shfaqej Luana Vjollca me të dashurin e saj, kosovarin Krenar Çoçaj.

Dyshja më në fund janë fotografuar krah njëri-tjetrit kur atmosfera në dasëm ‘ka dalë jashtë kontrolli’ duke ‘eskaluar’ në valle e këngë.

Shihni çiftin bashkë më në fund! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm