Dhe ja ku vjen imazhi i parë i babit Mozzik me të bijën e tij (FOTO)

By

Dje ai e mori epitetin baba për herë të parë në jetën e tij.

Reperi kosovar Mozzik dhe e dashurae tij Loredana Zefi, sollën në jetë vajzën e tyre, te cilen e pagëzuan me emrin Hana. 

Derisa shtatzënia ishte mbajtur efshehtë nga çifti gjatë tërë kohës dhe ishte Prive që raportoi e para se çiftii njohur po prisnin një bebe, dyshja nuk e mbajtën të fshehtë ardhjen e vajzës në jetë.

Madje ata s’kanë hezituar as tëpublikojnë fotografi të vogëlushes, ndërsa Loredana këtë mëngjes ka publikuar imazhin e parë të reperit me vajzën e tij në krahë dhe është një fotografi eadhurueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm