Si e konsideron Eni, reperin Gold AG ?!

By

Bashkëpunimin me Gold Ag, Eni dhe motra e saj Greta Koçi e kanë forcuar bukur shumë. Projektet e përbashkëta u pasuan edhe me bashkëpunime në krijime muzikore që patën tekstin e reperit.

Edhe postimet në rrjete sociale nuk janë të pakta ku kolegët shihen duke u argëtuar me njëri-tjetrin.

I gjithë ky relacion i afërt mes motrave Koçi dhe reperit nga Lugina ka bërë që Eni të mos kursehet në epitete për Arianin.

‘Ai është shoku im. Ai është vëllai im’ – ka shkruar ajo në foton ku shihet përkrah Goldit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm