Detaji që vë në dyshime ndarjen e Stresit me bashkëshorten

By

Ka disa ditë që raportohet në media për ndarjen e Stresit nga bashkëshortja e tij Kejsi.

Reperi nga Shqipëri, ka pak javë që doli nga burgu kur edhe u prit pikërisht nga gruaja e cila çdo ditë shkruante se sa shumë i mungonte ai.

Megjithate, çifti hoqi të gjitha fotografitë nga rrjetet sociale dhe Kejsi hoqi mbiemrin nga biografia në Instagram, por një detaj i saj na bëri të dyshojmë.

Ajo ende mban qaforen me shkronjën A – me të cilën edhe nis emri i Stresit – Arkimed Lushaj.

Ende nuk dihet nëse çift ka pësuar vetëm një krizë apo janë ndarë përfundimisht./Prive.al

Artikuj të ngjashëm