Nushi me dhuratë për fansat për ditëlindje

By

Është një prej reperëve të rinjë që arriti të depërtojë shpejt në skenën muzikore shqiptare.

Fjala është për Nushin i cili sot feston ditëlindjen.

Siç ka thënë vetë ai përmes një postimi, në këtë ditë, ‘nuk po plaket por po bëhet më i mirë’.

E sa vite mbush Nushi sot? Plot 24 dhe në këtë ditë ka vendosur të surprizojë fansat.

Ai ka sjellur një projekt të përbashkët me mikun e tij S4MM të cilin të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm