Detaji në klip që zbulon zhvillimin e rëndësishëm për Brunon dhe Artën (FOTO)

By

Pak javë më parë, Prive zbuloi lajmin për lidhjen më të re të aktores Arta Nitaj, kësaj rradhe me Brunon!

Dashuria mes çiftit nga persona të afërt u dëshmua si shumë e fortë.

E duket se ajo është me të vërtetë e tillë!

Kjo është vulosur në një prej skenave të klipit ‘Karma’ ku Bruno shfaqet me një tatuazh të njejtë me një vajzë e cila në fakt është Arta.

Prive.al ka arritur të mësoj se tatuazhi i bërë disa javë më parë është një shenjë e lidhjes së fortë mes dyshes që janë marrëzisht të dashuruar me njëri-tjetrin. Goxha gjest… /prive.al/

Artikuj të ngjashëm