Detajet nga bashkëpunimi i ri i Butës

By

Buta po rikthehet me një këngë të re, e cila do të jetë një bashkëpunim.

Reperi po vjen në bashkëpunim me Devqën, dhe këngë e re që mban titullin “Limonadë”, do të publikohet së shpejti.

Sipas disa postimeve, dueti po vjen në muajin mars më saktësisht me datë 5. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm