Mbulohet Kallashi, ngjanë si myslimane! (FOTO)

By

Ndonëse mbulesa dhe puna që bën Kallashi bien ndesh me njëra tjetrën, kjo vajzë mesa duket nuk i ka aspak problem paradokset.

I pëlqen të provojë gjithçka. Të marrë pamjen e prej valltareje të klubeve të natës në një vajzë me mbulesë, nuk ka qenë aspak e vështirë për Kallashin.

Në fotografinë e fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo është prezantuar me një mbulesë në kokë, por ka lënë pak hapësirë për zbulimin e hireve të saj në pjesën e këmbëve.

Ajo është mbuluar vetëm për një fotografi, ngase ky ndërrim i stilit të jetës do i kushtonte me profesionin që thotë se e bën me pasion!

@studioarditadida

A post shared by Lady AK47 (@kallashi__ak47___) on

Artikuj të ngjashëm