Çiljeta me “Avanturën” e re (VIDEO)

By

Po aq bombastike sa në të gjitha paraqitjet e saja na shfaqët edhe tash këngëtarja shumë e perfolur e estrades shqiptare.

Tani kur veq ka arritur famën e saj dhe ka grumbulluar numër të madh fansash Çiljeta po përkujdesët që tu ofroj përkrahje maksimale artistëve fare të rinjë në skenë që kanë pretendime për famë në të ardhmen.

E natyrës së tillë është kënga e saj më e re në bashkëpunim me Armend Ademin tekstin e së cilës e ka shkruajtur  Rozana Radi./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm