Detaje nga projekti i ri i Aida Doçit (VIDEO)

By

Aida Doçi ka përfunduar projektin e saj të ri.

Këngëtarja ka njoftuar se muzikën dhe tekstin e këngës së saj, e ka realizuar Fifi, ndërkaq orkestrimin e ka bërë Virusi.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, Aida shihet në bregdet e veshur në një fustan të bardhë duke na bërë me dije se projekti do të jetë veror.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm