Raund i ri i përplasjes mes Noizyt dhe Don Xhonit

By

Po vazhdon përplasja në distancë mes Noizyt dhe Don XHonit.

Edhe këtë herë, ata janë ngacmuar përmes rrjeteve sociale.

Gjithçka nisi prej thumbit të Noizyt për anulimin e koncertit të Don Xhonit në Ulqin.

Kjo ka sjellë “efekt zingjiror” të postimeve të cilat janë fshirë por që janë ruajtur në kohë nga ndjekësit në rrjete sociale. /prive.al

 

Artikuj të ngjashëm