A është ky çifti më i ri në showbiz? (FOTO)

By

Pete Davidson dhe Kaia Gerber janë në lidhje?

Një burim ka zbuluar se ata janë thjesht miq pavarësisht nga fakti se ai shkoi në Los Angeles për të darkuar me të, transmeton Klan Kosova.

“Ata po kalojnë kohë së bashku dhe po argëtohen”, tha një burim për E! News për modelen 18 vjeçare dhe aktorin 25 vjeçar.

“Ata darkuan në Nobu të hënën në mbrëmje. Dukej miqësore dhe nuk kishte asgjë romantike nga jashtë. Ata biseduan gjatë gjithë darkës së tyre”.

“Pete doli i pari dhe Kaia ishte pas tij. Ata u larguan me të njëjtën makinë”, shtoi burimi.

Nëse nuk e dini, Pete Davidson ka qenë i fejuar me këngëtaren Ariana Grande./Prive.al

Image result for Pete Davidson and Kaia Gerber

Artikuj të ngjashëm