Detaje nga dueti mes Butrintit, Kidës dhe Ledrit!

By

‘Dale’ quhet kënga që bëri bashkë për herë të parë Butrint Imerin, Kidën e Ledrin.

Ky projekt muzikor i cili publikohet me 3 korrik, u punua nga Qelik Lipa.

Prive merr vesh se klipi u xhirua në Turqi dhe se mysafirë të kësaj kënge janë Kida e Ledri pasi Butrinti i ftoi.

Projekti pritet të jetë hit i padiskutueshëm i verës!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm