Kënga e re e Genta Ismajlit e para në Zvicër

By

Së fundmi., Genta Ismajli u rikthy me një projekt të ri që erdhi në bashkëpunim me Marselin.

“Ca me bo” e Gentës dhe Marseli erdhi e shoqëruar edhe me videoklip, dhe deri më tani, kënga ka marrë vlerëzime të mira nga dëgjuesit.

Madje kënga po dëgjohet edhe jashtë trojeve shqipfolëse.

Me anë të një postimi në Instagram, Genta ka bërë të ditur se kjo këngë është renditur e para në listën e këngëve “Trending” në Zvicër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm