Destinacioni i ri i Taynas është komplet në një kontinent tjetër

By

Reperja, Tayna ka kaluar disa kohë pushimi (edhe ndoshta pune) në SHBA.

Vizitoi Los Angeles, Las Vegas më pas Beverly Hills, por që tani ajo ka ndryshuar komplet destinacion dhe kontinent.

Reperja fluturoi drejt Turqisë, ku ndalesa e parë është Stambolli.

E gjëja e parë që po porositi për të ngrënë? Bukë e çaj të zi!

Si duket reperja, do të qëndrojë në Turqi për pak kohë, e për destinacionin e radhës, qëndroni të përditësuar në llogarinë e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm