Festë tek Teuta Krasniqi: Ja si e uron ajo Taran për përfundimin e suksesshëm të gjysmëvjetorit!

By

Pak orë më parë portalet u mbushën me urimin e këngëtarit Blero  për vajzën e tij Taran e cila sapo kishte përfunduar gjysmëvjetorin e parë me sukses të shkëlqyeshëm.

E në gjithë këtë ngjarje të rëndësishme si mund të mungonte urimi nga nëna e vajzës ,Teuta, e cila e entuziazmuar me këtë fakt shprehu ndjenjat e saj përmes një postimi në Instagram.

Ky është postimi i plotë i aktores së njohur: “Urime shpirti i mamit ❤️ Pac shendet dhe mbaresi ??? Urime gjithe femijeve gjysmevjetori i pare ??? ( Tara me mesuesin Vllaznim dhe shoket e klases :-)))”

Artikuj të ngjashëm