Demi Lovato del në publik pas rehabilitimit, këngëtarja ka shtuar shumë në peshë

By

Këngëtarja e famshme amerikane Demi Lovato, po dukej e lumtur dhe e shëndetshme derisa po shëtiste në lagjen e saj në Beverly Hills.

26 vjeçarja e cila vitin e kaluar ishte në rrezik jete për shkak të mbidozës, është parë duke shëtitur e veshur me një bluzë të tipit “oversize” dhe një parë leginse e po e shijonte diellin e të premtes.

Low key: The singer cut a casual figure in an oversized hoodie, leggings and a baseball cap as she enjoyed some downtime

Ish ylli i filmave të Disney’t po trajtohet nga problemet e varësisë së drogës ndërsa po të mos ndikohej sërish nga përdorimi i tyre, tani ajo do mbushte plot shtatë vjet esëll.

Getting real: The former Disney star's outing comes after she got candid about her struggles with substance abuse, and her relapse, on what would have been her seven-year anniversary of her sobriety

Madje ajo ka shkruar një deklaratë emocionale në profilin e saj në Instagram, duke thënë se nuk është penduar që i ka ndodhur ajo që i ka ndodhur.

“Sot do të isha shtatë vjet esëll. Nuk pendohem çfarë kam bërë sepse më duhej të mësoja nga ato gabime e të mos harroj kurrë që ato ishin gabime”, ka shkruar këngëtarja. /Prive.al

Looking back to move forward: The Sober singer took to her Instagram Story to share her feelings on what would seventh year sobriety anniversary

Artikuj të ngjashëm