Si e kishte parashikuar Besnik Krapi martesën me Jonida Vokshin, pesë vjet më parë?

By

Mbase mund t’ju duket e pavërtetë por po, ai e parashikoi.

Aktori I njohur shqiptar, e kishte parashikuar në një mënyrë martesën e tij me Jonida Vokshin, pesë vjet më parë gjatë serialit “O Sa Mirë”.

Këtë e zbuloi Olta Daku, pasi postoi pjesën e shkëputur nga seria, në llogarinë e saj në Instagram.

“Masnesër mujna me u martu “
Pupupupu ç’gojë paske pas o @besnikkrapi ! Dmth @jonidavokshiofficial , u dashka me e dëgju me kujdes dhe me u sjellë mirë me tët shoq se zoti na ruajt ! Ohhhh s’ka paqe në këtë jete joooooooo”, ka shkruar Daku.

Nëse nuk e dini, javë më parë, Besniku dhe Jonida kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë duke organizuar një dasmë madhështore në bregdet me shumë të ftuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm