Del videoklipi i këngës ‘Pale’ nga Kidda dhe Dardan

By

Kidda dhe Dardan kanë publikuar duetin e përbashkët.

“Pale” titullohet ky projekt me tekst të vetë dy artistëve e me videoklip nga Valon Aziri.

Kënga e shumëpritur që paraprakisht u publikua në Spotify premton të jetë një hit!

Ndiqeni të plotë më poshtë në vijim dhe na thoni mendimin tuaj.

Artikuj të ngjashëm