Projekti i radhës nga Blunt dhe Real ka një titull interesant…

By

Tashmë jemi mësuar që Blunt dhe Real publikojnë këngë të reja pothuajse çdo dy javë.

Dyshja e cila ishte në ballinat e shtypit rozë vitin e kaluar, për shkak të ofendimeve që kanë bërë drejt disa reperëve shqiptarë, kanë lajmëruar projektin e ri i cili do të publikohet të premten.

Kësaj radhe, kënga e tyre quhet “Kësulkuqja” dhe lajmi është bërë i ditur nga vet ata.

Projekti do të dalë me fillim të orës 17:00 i shoqëruar me videoklip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm