Del promo: Ja çfarë do ndodhë në episodin e ri të ‘O sa mirë’

By

Java po kalon shpejt dhe koha për serialin ‘O sa mirë’ po vjen!

Pas debutimit të madh të dielën që lamë pas në Klan Kosova të Adelina Ismailit si aktore në ‘O sa mirë’ tashmë edhe episodi pasues është gati.

Se çka mund të ndiqni këtë të Dielë nga ora 21:00 në Klan, ua tregon videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm