Shpërthim klikimesh në bashkëpunimin mes Elvanës, Bardhit dhe DJ Gimi O (FOTO)

By

Ka kaluar vetëm një javë që kur Elvana Gjata, Bardhi dhe DJ Gimi O, publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “EX”.

Artistët të cilët u bënë bashkë për këtë bashkëpunim po e shijojnë në maksimum suksesin e këtij hiti.

Bardhi po ndihet i lumtur për këtë gjë prandaj postoi edhe një fotografi në InstaStory-n e tij duke shkruar:

“5 milionë, nuk kom fjalë! Faleminderit prej zemre”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm