Del kënga e radhës nga ‘6 copë jetë’ të Bleros (VIDEO)

By

‘A thu baby’, quhet kënga e radhës nga ‘6 copë jetë’ të Bleros.

Këngëtari ka disa ditë që po lëshon projektet e tij të reja nga mini-albumi i realizuar kohë më parë.

Ky është projekti i pestë me klip.

Ndryshe, nëse nuk e dini, Blero do të martohet gjatë muajit shtator dhe përgatitjet veç kanë filluar./Prive.al

View this post on Instagram

#5 -A Thu Baby- out now 🔥🔥🔥 #6CopëJetë

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm