“Bëmë baba të të ngjaj”: Ja sa shumë i ngjanë djali Medës!

By

Këngëtari i njohur, Meda, pavarësisht angazhimeve të shumta në muzikë po gjen kohë mjaft të madhe edhe për familjen e tij.

Babai i tre fëmijëve, shumë shpejtë do bëhet edhe me një anëtar tjetër në shtëpi, kjo pasi gruaja e tij Lulja ka kohë që është shtatëzënë.

Disa javë më parë në Prive ai zbuloi edhe gjininë e fëmijut të ardhëm i cili do të jetë djalë teksa do ti shtohet kështu dy djemve dhe një vajze me të cilët Meda ka kohë që është bekuar.

Sidoqoftë edhe pse do të bëhet baba përsëri dashuria për fëmijët tjerë duket se nuk do të zbehet aspak kjo pasi Meda në çdo rast që i vie tregon se sa i afërt është me secilin prej fëmijëve.

Fotografia e fundit e shfaqë atë me djalin e madh Aldionin i cili i ka ngjarë pothuajse 100% atij.

Biologjia në këtë rast duket se ka funksionuar maksimalisht teksa ju mund të gjykoni edhe vetë ngjashmërinë e madhe mes tyre. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm