A është në lidhje Donjeta Morina? (VIDEO)

By

Donjeta Morina – artistja e re e cila tashmë është e njohur për publikun, tregoi shumë gjëra rreth vetes në rubrikën “Prive takon” të kësaj të shtune që sapo kaloi.

Këngëtarja foli për fillimet e saj, suksesin me 2TON, planet për të ardhmen dhe tregoi a është në lidhje.

Kënga e parë solo e Donjetës është “A e din” e cila u mirëprit nga publiku, por ajo u njoh më shumë me duetin e saj me 2TON – “Sa gabime” që mori miliona klikime në youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm