Del bashkëpunimi ‘Ta fala’ nga Soni, Amiga e Daim Lala

By

Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, sapo është publikuar një tjetër bashkëpunim interesant.

Fjala është për këngën ‘Ta fala’ nga Soni Malaj, Agon Amiga dhe Daim Lala.

Ky projekt i cili mban vulën e BigDeal Records ka tekst të dy djemve dhe Vigan Sylejmanit. Për videoklipin është përkujdesur Alban Selimaj.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. Hit i kësaj vere?! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm