Kjo është këngëtarja shqiptare me më së shumti koncerte këtë verë

By

Hitet e saja ndër vite, dhe kënga e lansuar së fundmi që është kënga e tretë shqiptare më e klikuar ndonjëherë, ia siguroi asaj vendin e parë në numrin e koncerteve këtë verë.

Prive merr vesh se këngëtarja Dhurata Dora, është emri i estradës që ka më së shumti data të rezervuara këtë verë.

Nëpër klubet e natës në Kosovë e Diasporë, Dora është këngëtarja e cila është zgjedhja numër një e pronarëve e menaxherëve të këtyre klubeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm